P2139090.jpg
Vytisknout

Rozlosování

Rozlosování JBL 2019/20

 

 

1.kolo

 

 

21. - 25. října

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

1

PO

19.40

LYNX C – LYNX D

Boček

Prchalová

2

PO

21.00

LYNX B – BIŽU

Prchalová

Boček

3

18.10

TANVALD - USK

Hošek

Gilar

2.kolo

 

 

4. – 8. listopadu

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

4

PO

19.40

LYNX C - USK

Richtr

Prchalová

5

ČT

20.45

LYNX D – LYNX B

Martinovská

Shumskij

6

18.10

TANVALD – BIŽU

Hošek

Gilar

3.kolo

 

 

11. listopadu

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

7

PO

19.40

LYNX C – TANVALD

Boček

Martinovská

8

PO

21.00

LYNX B – USK

Martinovská

Boček

9

PO

19.45

BIŽU – LYNX D

Hošek

Gilar

4.kolo

 

 

18. – 22. listopadu

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

10

PO

19.40

LYNX C – LYNX B

Shumskij

Richtr

11

PO

19.45

BIŽU – USK

Hošek

Gilar

12

18.10

TANVALD – LYNX D

Hošek

Gilar

5.kolo

 

 

25. – 28. listopadu

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

13

PO

19.40

LYNX C – BIŽU

Boček

Prchalová

14

PO

21.00

LYNX B – TANVALD

Prchalová

Boček

15

ČT

20.45

LYNX D - USK

Martinovská

Shumskij

6.kolo

 

 

2. – 6. prosince

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

16

PO

19.45

BIŽU – LYNX B

Hošek

Gilar

17

ČT

20.45

LYNX D – LYNX C

Richtr

Shumskij

18

18.10

TANVALD - USK

Hošek

Gilar

7.kolo

 

 

9. prosince

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

19

PO

19.40

LYNX C – USK

Martinovská

Prchalová

20

PO

21.00

LYNX B – LYNX D

Prchalová

Martinovská

21

PO

19.45

BIŽU - TANVALD

Hošek

Gilar

8.kolo

 

 

6. – 10. ledna

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

22

PO

19.40

LYNX B - USK

Boček

Richtr

23

ČT

20.45

LYNX D – BIŽU

Shumskij

Martinovská

24

18.10

TANVALD – LYNX C

Hošek

Gilar

9.kolo

 

 

13. – 16. ledna

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

25

PO

19.40

LYNX B – LYNX C

Richtr

Martinovská

26

PO

19.45

BIŽU – USK

Hošek

Gilar

27

ČT

20.45

LYNX D - TANVALD

Prchalová

Boček

10.kolo

 

 

20. – 23. ledna

 

 

Č.u.

Den

Čas

Utkání

1.rozhodčí

2.rozhodčí

28

PO

19.45

BIŽU – LYNX C

Hošek

Gilar

29

ČT

20.45

LYNX D - USK

Shumskij

Boček

30

18.10

TANVALD – LYNX B

Hošek

Gilar

 

 

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat